Image näohooldusedImage Skincare
 toodetes on kombineeritud hea emotsioon, kõrgelt hinnatud koostisosad, silmnähtavad tulemused ja kasutusmugavus. Naeratuse kutsuvad esile värsked ja meeldivad eeterlikel õlidel põhinevad lõhnad ning kreemide siidine tekstuur. Vananemist aitavad edasi lükata taimsete tüvirakkude ekstraktid, antioksüdandid ja peptiidid, mis tänu ainulaadsele Vectorize tehnoloogiale jõuavad 48 tunni jooksul ka kõige sügavamate nahakihtideni.
Ensüümkoorimine (60min) 65€
Ensüümkoorimine on õrn kosmeetiline protseduur, mille käigus kooritakse ja pehmendatakse naha pindmist ehk sarvkihti looduslike puuviljaensüümidega. Ensümaatiline koorimisprotseduur on oluliselt õrnem kui näiteks keemiline koorimine või füüsiline koorimine ning seetõttu sobib ensüümkoorimine kõigile nahatüüpidele ning isegi tundliku naha korral. Lisaks surnud naharakkude koorimisele stimuleerivad ensüümid naha sügavamaid kihte kiiremini uuenema ning seetõttu on hoolduse tulemuseks kaunis ja särav jume ning rohkem pingul näonahk. Kuna ensüümid on pindmise mõjuga võib ensüümkoorimisi teha ka suvisel ajal. keemiline hooldus SIGNATURE FACELIFT Ensümaatiline koorimisprotseduur C-vitamiini ning papaia- ja ananassi ensüümidega sobib kõikidele nahatüüpidele, aga on mõeldud eelkõige kuivale, punetavale, tundlikule ja mikrodermabrasiooni järgsele nahale. Enüümkoorija Signature Facelift sisaldab aasia vesinaba (Centella asiatica/Gotu kola) tüvirakuekstrakte, mis pinguldavad nahka, aitavad vähendada punetust ning tugevdavad kapilaaride seinu. Üldjuhul on just Signature Facelift esimeseks Image Skincare protseduuriks, mida meie kosmeetikud hoolduskava alguses soovitavad. 
Hoolitsuse kestvus 60min

Keemiline koorimine (60min) 70€
Pigmenteerunud, ebaühtlasele ja fotokahjustunud nahale loodud hooldus, milles nahatooni helendamiseks ja ühtlustamiseks kasutatakse piim-ja koji hapete segu. Koorimisjärgse hüperpigmentatsiooni tekke võimalust vähendavad ahtalehelise siilkübara tüvirakuekstraktid, mis ühtlustavad nahatooni ning tugevdavad naha immuunsüsteemi. Sobib ideaalselt suve lõpus pigmendi koorimiseks. Sobib ideaalselt suve jooksul nahale tekkinud pigmendi vähendamiseks ning aitab ühtlustada ka akne- ja muude armide välimust. 
Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, siis lugupidamisest teiste klientide ja kosmeetikute vastu palume Teil sellest teatada hiljemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust. Vastasel korral kehtib tühistustasu 80% Teie poolt broneeritud hoolitsuse hinnast. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda hoolitsust täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.