Eesti English
Jumalanna

Ripsmepikendused

   


Volüümripsmete paigaldus 59€
Loomulike volüümripsmete paigaldus 50€-55€
Volüümripsmete hooldus 32€-42€
3. nädala hoolduse keskmine hind 35€
30 min lühihooldus 20€ (teostatakse ainult püsikliendile)
Klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus 40€
Klassikaliste ripsmepikenduste hooldus:
3. nädala hooldus 30€
3.-4. hooldus 35€
Ripsmepikenduste eemaldamine 15€
Ripsmepikenduste konsultatsioon tasuta.

* Hoolduse hind ei ole fikseeritud ja sõltub paljudest asjaoludest, püsiklientidel kujuneb oma hind välja, esmakordsete klientide puhul hindame olukorda individuaalselt. Kui klient tuleb esmakordselt meie salongi ja selgub, et eelnevalt on ripsmed valesti või halvasti paigaldatud, siis tuleks arvestada suurema ajakulu, vajadusel eelneva töö eemalduse ja paigalduse hinnaga.

Pikad ja tihedad ripsmed muudavad silma ilmekamaks ning pilgu salapäraseks ja sensuaalseks. Ripsmete pikkus ja nende kaarduvus võivad teha imet ning anda näole ainulaadse ja kauni sära. Tänapäeval võib iga naine saavutada sellise suurepärase tulemuse ripsmete püsipikendamise abil.
Kunstripsmed ühendatatkse molekulaarliimi abil 0,2 mm kaugusele nahapinnast oma ripsmete külge ükshaaval, mis tagab erakordselt loomuliku ja kauni tulemuse. Liim on ohutu silmadele ning seda võivad kasutada ka inimesed, kes kannavad kontaktläätsesid. Pikendatud ripsmed langevad välja aja jooksul koos pärisripsmetega, siis kui enda ripsmekarva eluiga on lõppenud (ca 3 kuud). Väljalangemine toimub järkjärgult ja on võõrale silmale märkamatu. Et säilitada ripsmepikenduste ilu tuleks hoolduses käia iga 2 - 4 nädala tagant (aeg, millal hoolduses käia tuleks on individuaalne ning oleneb inimese enda ripsmetest).


 Hollywoodi volüümiripsmed on revolutsiooniline tehnika ripsmepikenduste paigaldamises, kus ühe naturaalse ripsme külge kinnitatakse 2-7 imepeent (0,07mm, peenem kui naturaalne ripse) pikendust. Pikendused muudetakse spetsiaalse tehnika abil tutikuteks, mis on tüvest koos ja tipust harali. Seega on tulemus klassikaliste ripsmepikendustega võrreldes mitmeid kordi tihedam, kuid samas palju pehmem ja loomulikum, kuna karva materjal on palju peenem. See on justkui oma ripsmete paljundamine ja annab võimaluse omada väga tihedaid ripsmeid ka nendel klientidel, kelle loomulikud ripsmed on hõredad. Hollywood volüümiga ripsmed on sobivad igapäevaseks kasutamiseks ja nad ei riku oma ripsmeid.

Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, siis lugupidamisest teiste klientide ja kosmeetikute vastu palume Teil sellest teatada hiljemalt 8 tundi enne hoolitsuse algust. Mitteteatamise korral kehtib tühistustasu 80% Teie poolt broneeritud hoolitsuse hinnast. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda hoolitsust täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.