Eesti English
Jumalanna

Ripsmete keemiline koolutamine.

   

Ripsmete keemiline koolutamine 25€
Koos ripsmete keemilise värvimisega 30€        
Hoolitsuse kestvus kuni 1h ja 15min.                                                             

Kaunid ripsmed mitmeks pikemaks ajaks. Viska ära oma ripsmete koolutaja ja kooluta ripsmeid nädalateks kosmeetiku juures. Silmad muutuvad hetkega suuremaks, enesetunne paremaks.
Wimpernwelle ripsmete koolutamine on loodud Saksamaal ning suunatud just Euroopa naistele.
http://www.wimpernwelle.com/
Ripsmete koolutamine on lihtne, ei ärrita silmi, pole valulik. Kvaliteetselt koolutatud ripsmed näevad välja väga esteetilised ja samal ajal täiesti loomulikud. Kvaliteetselt teostatud ripsmete keemiline koolutamine  - see on kütkestava pilgu ja hea tuju tagatis

Ripsmete keemiline koolutamine - on täiesti valutu protseduur ja see kestab kuni 1h ja 15 min. Miniatuursete koolutamisrullide abil paneb meister iga üksiku ripsme paika. Meister valib sobiva koolutamisrulli tüübi alates kõige peenemast kuni kõige paksemani eesmärgiga luua sujuv ripsmekaar ripsme juurest kuni tipuni välja. Seejärel kaetakse rullidele keeratud ripsmed vahendiga, mis fikseerib ripsmekaare. Viimane pintslitõmme – fiksaatori pealekandmine.
Keemilise koolutamise materjalid on valmistatud vitamiinilisandite baasil, mis ei lõhu ripsmekarva struktuuri.  Ripsmete keemiline koolutamine ei mõjuta kliendi elulaadi mingil moel – iga päev võib teha veeprotseduure, meikida ja kanda kontaktläätsi.
Pärast keemilise koolutamise protseduuri säilitavad ripsmed saadud kuju kuni 6 -8 nädalat. Ripsmete koolutamise efekt on hästi märgatav isegi väga lühikeste ja sirgete ripsmete korral. Vastunäidustusi ripsmete korduva koolutamise protseduuri tegemiseks ei ole, sellepärast võib ripsmete kuju uuendada mis tahes ajal.


Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, siis lugupidamisest teiste klientide ja kosmeetikute vastu palume Teil sellest teatada hiljemalt 8 tundi enne hoolitsuse algust. Vastasel korral kehtib tühistustasu 80% Teie poolt broneeritud hoolitsuse hinnast. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda hoolitsust täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.