Eesti English
Jumalanna

Massaaž

Bali Massaaž
Massaaž loodi mitme Idamaades kasutusel oleva massaaži- ja terapeutilise stiili baasil. Bali massaaž on kombinatsioon rootsi massaažist, punktmasaažist, aroomiteraapiast, India ajurveda meditsiinist ja Bali saare unikaalsetest taimsetest vahenditest. Lõdvestava toimega massažirituaal Bali saarelt, mis rahustab ning tekitab loomuliku heaolu kehale ja vaimule. Massaaž on inspireeritud Siiami kuningriigi traditsioonilisest kehahooldusest, mis on kasutuses juba alates 16. sajandist. Massaažitehnika annab suurepärase lõdvestava ja painduvust parandava tulemuse ning vabastab keha energia ringluse.
Hoolitsuse kestvus: 1h
Hoolitsuse maksumus: 45€

Indian peamassaaž

Indian peamassaaž on üks osa iidsest ayurveda ravisüsteemist. Champi on teraapia, kus energia kanaleidpidi masseeritakse läbi pea-, kaela-, näo- ja õlavööpiirkond. Nàopiirkonnas kasutatakse lõõgastuseks punktteraapiat.Massaaži käigus väheneb organismis stressihormoonide tase ja organism suudab paremini lõdvestuda, mille tulemusel paraneb keha enda loomulik tervendamisvõime. Peamassaaž mõjub hästi silmade ja kõrvade probleemidele, kuna puhastab ka nina- ja kõrvalurkeid. Massaaz teostatakse sooja kookosôliga. 
Palume kaasa võtta soe müts, sest peale massaaži on välitingimustes oht külmutuda.
Hoolitsuse kestvus 45min
Hoolitsuse maksumus 30€


Aromaatne kogu keha- ja peamassaaž
Lõõgastav, pingeid leevendav ja tasakaalustav aromaatne kogu keha- ja peamasaaž.
Hoolitsuse kestvus 1h
Hoolitsuse maksumus 40€


Näomassaaž koos selja- ja kätemassaažiga
Aroomimassaaž Essential – tasakaalustab ja lõõgastab nahka
Selja massaaž, aroomimassaaž ilma maskita, õli vastavalt näonaha tüübile.
Hoolitsust teostatakse Decleor toodetega.

Hoolitsust kestvus 1h
Hoolitsust maksumus: 40€

Aromaatne seljamassaaž

Lõõgastav, pingeid leevendav ja tasakaalustav seljamasaaž.
Hoolitsuse kestvus 30min
Hoolitsuse maksumus 20€

Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, siis lugupidamisest teiste klientide ja kosmeetikute vastu palume Teil sellest teatada hiljemalt 8 tundi enne hoolitsuse algust. Vastasel korral kehtib tühistustasu 80% Teie poolt broneeritud hoolitsuse hinnast. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda hoolitsust täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.